مقالات

سنگ مرمریت لاشتر برای کف ساختمان مناسب است؟

کاربرد سنگ لاشتر برای کف ساختمان

کاربری های متعددی برای سنگ لاشتر تعریف شده که یکی از آنها استفاده در کف ساختمان است. سوالی که پیش می آید، سنگ لاشتر برای کف مناسب است؟ در این مقاله قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم. تا انتها این مقاله از وب سایت سنگ نمادین با ما همراه باشید و برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این سنگ از بخش محصولات، به توضیحات سنگ لاشتر مراجعه کتید.

امروزه طراحی دکوراسییون داخلی ساختمان ها از سبک سنتی خارج شده و ظاهری مدرن و کلاسیک به خود گرفته که زمینه رنگ مشکی و طوسی، نقش به سزایی در لاکچری شدن این طراحی داشته است. در بین انواع سنگ های ساختمانی تیره که قابلیت استفاده در کفپوش ساختمان دارند، سنگ لاشتر به عنوان بهترین گزینه است.

چرا سنگ لاشتر برای کف ساختمان مناسب است؟

دلایل متعددی را می توان در انتخاب مرمریت لاشتر برای کفپوش ساختمان تاثیرگذار دانست که از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. درصد جذب آب پایین
  2. مقاومت بالا در برابر ضربه
  3. مقاومت سایشی
  4. قابلیت تهیه هر ابعاد از سنگ
  5. ساب پذیری و براقیت بالا

با توجه به دلایلی که در بالا به آنها اشاره کردیم، اما می توان به زمینه رنگ و طرح این سنگ در کاربری آن در طراحی داخلی ساختمان اشاره کرد. این مرمریت دارای زمینه رنگ مشکی و طوسی تیره با خطوط سفید رنگ است که نامنظمی خطوط موجب زیبایی آن در طراحی گردیده است.

اگر شما نیز به دنبال سنگ لاشتر در جهت پوشش کف ساختمان خود هستید، میتوانید قبل از خرید از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید. با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.