مقالات

سنگ لاشتر چیست؟

مرمریت لاشتر چیست

در این مقاله قصد داریم به سوال مرمریت لاشتر چیست، پاسخ دهیم. ابتدا شما را با مشخصات فنی و کیفی این سنگ آشنا می کنیم و در انتها نیز سعی می کنیم به کاربرد سنگ لاشتر در ساختمان بپردازیم. تا انتها این مقاله از وب سایت سنگ نمادین با ما همراه باشید.

برند سنگ لاشتر جز سنگ های مرمریت است. معدن این سنگ در استان اصفهان واقع شده و عمدتا از آن در بازار با نام تجاری مرمریت لاشتر اصفهان نیز نام برده می شود. زمینه رنگ آن طوسی تیره و مشکی استو بر روی آن خطوط نا منظم سفید رنگ نیز وجود دارد که موجب زیبایی آن شده است.

تنوع فرآوری سنگ لاشتر زیاد است و می توان به صورت صیقلی، هوند، تیشه ای و بوش همر تولید کرد. این مرمریت جز اندک سنگ های ساختمانی است که علاوه بر نمای داخل، قابلیت استفاده در فضای بیرونی ساختمان را داشته و علاوه بر کاربری نما، می توان در کفپوش محوطه بیرونی ساختمان نیز استفاده کرد.

داشتن خصوصیاتی از قبیل مقاوم در برابر سرما و گرما، تابش نور خورشید، حداقل جذب آب و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی، موجب شده تا از آن به عنوان بهترین سنگ ساختمانی برای پوشش فضای داخلی و بیرونی ساختمان نام برده شود.

از نظر ابعاد تولیدی، می توان به اسلب، تایل، پلاک، پله، فرشی، 50*50، 60*60 و 80*80 و همچنین کیوبیک اشاره کرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مشخصات و آنالیز مرمریت لاشتر، به بخش محصولات وب سایت مراجعه کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.