مقالات

نمونه کار سنگ اسلب در ساختمان

نمونه کار سنگ اسلب سفید در ساختمان

سنگ های اسلب در صنعت ساختمان سازی، نقش پر رنگی به خود گرفته و کلمه نمونه کار سنگ اسلب به عنوان پر جستجوترین کلمات در بین طراحان و ساختمان سازان است. در این بخش قصد داریم، انواع نمونه کارهای اجرایی با سنگ اسلب را به شما معرفی کنیم. تا انتها این مقاله از وب سایت سنگ نمادین با ما همراه باشید.

ابتدا یک تعریف کوتاه از سنگ اسلب خواهیم داشت. اسلب یک نوع سنگ ساختمانی نیست بلکه یک نوع ابعاد از سنگ های ساختمانی فرآوری شده است. هر نوع سنگ ساختمانی قابلیت فرآوری در ابعاد اسلب را داشته که در این بین می توان به تنوع سنگ های مرمر، مرمریت، چینی، گرانیت، تراورتن، لایم استون و ترااونیکس اشاره کرد.

از نظر نوع کاربری سنگ اسلب در ساختمان، می توان به استفاده آن در کف ساختمان، نما بدنه، ورودی ساختمان، لابی و … اشاره کرد. در ادامه سعی کردیم برای هر بخش از ساختمان، تصاویری از نمونه کار اجرایی نیز قرار دهیم.

تصاویر نمونه کار سنگ اسلب در کف ساختمان

به دلیل ابعاد بزرگ اسلب، عمدتا از آن در کفپوش فضاهایی از قبیل سالن پذیرایی، هتل، رستوران و لابی استفاده می شود.

تصویر نمونه کار سنگ اسلب سفید و قهوه ای در کف سالن ساختمان

 

در تصویر بالا، شما نمونه کار اجرایی سنگ اسلب برای کفپوش یک لابی از هتل را مشاهده می کنید. سنگ های انتخاب شده در این عکس را می توان از بین مرمریت دهبید، مرمریت خوی، مرمریت هرسین، مرمریت مهکام و مرمریت مشکی دهبید انتخاب کرد.

نمونه کار اجرای سنگ اسلب در نمای بدنه و دیوار ساختمان

تصویر نمونه کار سنگ اسلب در نما دیوار ساختمان

در تصویر فوق، شما یک نمونه کار اجرایی با استفاده از سنگ اسلب لاشتر مشاهده می کنید. این اسلب دارای زمینه رنگ مشکی با خطوط سفید رنگ است و همین نقش و نگار موجب دو چندان شدن زیبایی آن در فضای دکوراسیون داخلی ساختمان شده است. از دیگر مشخصه های آن نیز می توان به ساب پذیری و براقیت این سنگ اشاره کرد که بر زیبایی فضا، افزوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.